Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

Ekskursija į Anykščius

2019 10 28

Nors dėl gaisro Pramonės rajone miesto mokyklose nevyko pamokos, tai nesutrukdė Alytaus profesinio rengimo centro 10a klasės  mokiniams nuvykti į Anykščius ir įdomiai praleisti laiką.

Ekskursija organizuota spalio 24 dieną. 10a klasės mokiniai su savo auklėtoja Vilija Davidavičiene ir socialine pedagoge ugdymui Loreta Keršiene Anykščiuose aplankė Puntuko akmenį bei Medžių lajų taką. Taip pat lipo į apžvalgos bokštą, nuo kurio pamatė gražių vaizdų. Pasivaikščioję, pasiklausę, kaip nuostabiai ošia Anykščių šilelis, nuvyko į muziejų ,,Medinių pilių Lietuva''. Šiame muziejuje gidas papasakojo bei parodė daug įdomių, mokiniams dar nežinomų dalykų. Šio muziejaus kiemelyje gidas atskleidė, kaip ir su kokiais ginklais senovėje žmonės kariavo bei kokius žaidimus žaidė. Po to gidas su savo kolege mokinius bei mokytojas vaišino arbata, sausainiais. Mokiniai labai džiaugėsi, kad buvo taip šiltai priimti į šį muziejų.

Anykščiuose mokiniai aplankė ir Siauruko muziejų. Jame pasitiko maloni gidė, kuri ne tik pasakojo, bet ir parodė be galo daug įdomių dalykų. Mokiniai vaikščiojo po traukinių stotį, apžiūrėjo senovines mašinas, traukinius, vagonus. Jiems buvo leista netgi įlipti į vagoną, kuriuo anksčiau žmonės buvo vežami į Sibirą.

Mokiniai labai džiaugėsi, kad turėjo galimybę apsilankyti Anykščiuose.


Jaunoji žurnalistė Rugilė Markevičiūtė (10a klasė)