Naujienos

Erasmus+ programos projekto „Kokybiška stažuotė - galimybė tobulėti" Nr. 2019-1-LT01-KA116-060313 dalyvių stažuotė Portugalijoje!

2022 02 14

2022 m. vasario 12 d. iš Portugalijos, Montijo miesto po mėnesį trukusios stažuotės sugrįžo Alytaus profesinio rengimo centro 10 masažuotojo specialybės mokinių ir masažuotojų profesijos mokytoja Laura Urbonienė.

Priimantys partneriai šiltai priėmė mūsų mokytoją ir mokinius, apgyvendino, supažindino su jų praktikos atlikimo vietomis. Projekto dalyviai greitai pritapo prie naujos aplinkos ir entuziastingai ėmėsi darbų. Masažuotojo specialybės mokiniai ir mokytoja stažuotę atliko įvairiuose masažo salonuose, senelių namuose, SPA centruose. Stažuotės metu visi dalyviai gilino turimas masažų žinias, išmoko naujų technikų, tokių kaip Lomi Lomi ir Abjung, mokėso Tailandietiško masažo subtilybių.


Mokiniai ir mokytojai grįžo kupini naujų idėjų, kurias planuoja sėkmingai panaudoti profesinėje srityje. Neabejotina, jog tokios kelionės padeda įkvėpti dalyvius grįžus namo kibti į darbus su dar didesne aistra. Naujos patirtys, kelionės įspūdžiai itin motyvuoja tobulėti ir kurti ateities planus.