Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

„Erasmus+“ tarptautinės bendradarbiavimo veiklos kontaktinis seminaras „Įtraukties ir įvairovės strategija ir kaip ją sukurti“

2020 02 10

Sausio 22–24 dienomis Airijoje, Dubline, vyko programos „Erasmus+“ tarptautinės bendradarbiavimo veiklos kontaktinis seminaras „Įtraukties ir įvairovės strategija ir kaip ją sukurti“. Jį rganizavo Airijos nacionalinė „Erasmus+" agentūra (Léargas).
Seminare dalyvavo keturiolikos Europos valstybių švietimo įstaigų atstovai. Alytaus profesinio rengimo centrui atstovavo Sektorinio praktinio mokymo centro vadovė Živilė Šatienė.

Seminaro metu didelis dėmesys buvo skiriamas temoms apie įtrauktį bei įvairovę įgyvendinant „Erasmus+" projektus. Buvo supažindinta su įtraukties projektų esme, tikslinėmis grupėmis, analizuojami, vertinami, ieškomi projektai, kurie leistų įvairių socialiai pažeidžiamų grupių atstovus įtraukti į visuomeninę veiklą, ugdymo procesą. Susitikimo dalyviai turėjo galimybę ne tik aktyviai dalyvauti įvairiose veiklose, analizuoti, gryninti galimus būsimus projektus, bet ir įgyti žinių apie įtraukties bei įvairovės strategijos kūrimą bei įgyvendinimą.