Naujienos

„Europos egzaminas“ 2021

2021 05 11

Gegužės 7 d.  mūsų mokyklos mokiniai  ir mokytojai dalyvavo jau dvyliktą kartą vykusiame „Europos egzamine”, kurį organizavo Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje. Šiais metais egzaminą laikė 16 525 dalyvių!
Konkurso, skirto Europos dienai paminėti, dalyviai galėjo pasitikrinti savo žinias apie Europos Sąjungos istoriją, institucijas, kultūrą, geografiją, kalbas ir kt.  Šiais metais išskirtinis dėmesys skirtas Europos atsigavimui po pandemijos, žaliajai ir skaitmeninei pertvarkai, Europos sveikatos sąjungai, piliečių galimybėms ir dalyvavimui demokratiniame gyvenime.
„Europos egzamine” dalyvavo 22  mūsų mokyklos atstovai. Geriausią rezultatą pasiekė P30 grupės mokinys  Gytis Paškevičius.
                                                                   „Europos egzamino“ ambasadorė  B.Kundrotienė