Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

EUROPOS EGZAMINAS 2023

2023 05 16

„Europos stiprybė – jos talentai! Šiandien  Europoje auga kritiškai mąstanti, kūrybiška ir žingeidi karta. 2023-ieji paskelbti Europos įgūdžių metais, nes įgūdžiai  ir žinios yra vertingiausia investicija” -  teigė Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Marius Vaščega.

Minint Europos dieną,  Alytaus profesinio rengimo centro mokiniai ir mokytojai dalyvavo Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje organizuotame „Europos egzamine“. „Europos egzamino“ klausimai  buvo ne tik iš tradicinių egzamino temų apie Europos Sąjungos institucijas, kultūrų įvairovę, geografiją , istoriją, bet ir iš šiais metais aktualių temų – apie Europos žaliąją ir skaitmeninę pertvarką, jaunimo galimybes, ES solidarumą su Ukraina ir bendrąją rinką.

Džiaugiamės kad mūsų centro darbuotojai ir mokiniai aktyviai registravosi išbandyti savo žinias apie Europą, praplėsti akiratį, kuo daugiau sužinoti.  Egzamine dalyvavo 108 dalyviai, iš jų 96 mokiniai. Labai malonu, jog nemažam būriui mokinių gana gerai sekėsi – surinko 7-9 taškus iš 10.

 

„Europos egzamino“  mokytojai ambasadoriai
Vijoleta Vaitulevičienė, Violeta Ruoškienė, Birutė Kundrotienė