Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

INICIATYVA „JUDANTI KLASĖ 2022“

2022 06 14

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras kartu su partneriu Lietuvos  mokinių neformaliojo  švietimo centru 2022 m. gegužės 3–23 dienomis pakvietė šalies mokyklas bei darželius įsitraukti į iniciatyvą „Judanti klasė 2022“. Trijų savaičių iniciatyva buvo vainikuota šūkiu: „Judam už Ukrainos vaikus. Būkim sveiki ir saugūs kartu“.

Į šį kvietimą noriai atsiliepė S 64 grupės mokiniai, kurie su džiaugsmu priėmė iššūkį kasdien sportuoti bent 60 min. Dieną jie pradėdavo kelione pėsčiomis į pamokas bei rytine mankšta mokyklos teritorijoje: mokiniai į pamokas atvykdavo žvalesni, geriau nusiteikę. Smagios judriųjų žaidimų treniruotės buvo puikus būdas mokiniams pajudėti su jų mėgstama muzika, atlikti intensyvesnes treniruotes raumenims, laikysenai, pusiausvyrai, formuojant sveikesnius įpročius. Bene įdomiausia mokiniams veikla buvo popietinės šiaurietiško ėjimo pamokos, įtvirtinusios ne tik naujos sporto šakos įgūdžius, bet ir paskatinusios buvimą gryname ore, puikioje bendraklasių kompanijoje aptariant dienos įspūdžius ir aktualijas. Atlikę savaitgaliui skirtą užduotį - kuo daugiau praleisti laiko judant - mokiniai grįžo į pamokas puikios nuotaikos ir dalinosi įspūdžiais, ką kas nuveikė, ką aplankė, kuris daugiausiai kilometrų nuėjo.

Iniciatyva „Judanti klasė“ – puiki galimybė mokiniams prisiminti, kaip smagu ir sveika judėti, kvėpuoti gryname ore, lavinti laikyseną ir raumenis.

Sveikame kūne – sveika siela!

 

 

Elena Žilinskienė, S 64 gr. vadovė, kūno kultūros mokytoja