Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

ĮSPŪDŽIAI IŠ BĖGIMO „WE RUN VILNIUS“

2019 06 03

Birželio 2 d. į Vilniaus centrą sugužėjo daugybė žmonių, ketinančių dalyvauti ERASMUS+ inicijuotame bėgime „We run Vilnius". Bėgimui ruošėsi ne tik pavieniai bėgikai iš įvairių užsienio šalių, bet ir komandos, kurias sudarė įvairių institucijų darbuotojai. Alytaus PRC atstovavo jungtinė darbuotojų ir mokinių komanda.


Renginio dalyvius pasveikino Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros direktorė Guoda Lomanaitė ir Švietimo mainų paramos fondo direktorės pavaduotoja Gražina Kazlauskienė. Po to Švietimo mainų paramos fondo kieme vyko komandinė mankšta su olimpiete Vaida Žūsinaite. Papozavę bendrai nuotraukai ERASMUS+ komandos dalyviai patraukė į Katedros aikštę, starto vietos link.


Sostinės gatves užplūdo daugiau nei 6,5 tūkstančio bėgimo entuziastų. 5 km trasa nusidriekė gražiausiomis sostinės senamiesčio gatvėmis, tiltais, aikštėmis. Renginio organizatoriai linkėjo, kad tai būtų malonus bėgimas, nebūtų perkrovos, kuri galėtų pakenkti sveikatai.


Visi mūsų komandos nariai sėkmingai įveikė trasą, gavo po dalyvio paketą bei atminimo medalį, taip pat prasmingai praleido vasariškai šiltą dieną. Pilni gražiausių įspūdžių grįžome namo, tikėdamiesi ir ateityje dalyvauti panašaus pobūdžio renginiuose.

Kūno kultūros mokytojas Alvydas Urbonas