Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

Išvyka į kultūrinį renginį ,,Comic Con Baltics"

2019 09 23

Rugsėjo 21 dieną geriausi Alytaus profesinio rengimo centro gimnazijos klasių mokiniai keliavo į renginį ,,Comic Con Baltics 2019", vykusį „Litexpo" parodų rūmuose, Vilniuje.

,,Comic Con Baltics" - didžiausias populiariosios kultūros renginys Baltijos šalyse. Jo metu mokiniai susitiko ir pabendravo su žinomais Holivudo aktoriais, filmų kūrėjais, populiariosios kultūros menininkais, beprotiškų kostiumų autoriais, lietuviškų filmų kūrėjais.

Taip pat pamatė ir išbandė fotografijų erdves iš kino studijų, filmų dekoracijas, naujausius kompiuterinius žaidimus ir technologijas. Turėjo netgi galimybę įsigyti įvairių kolekcinių daiktų.

Mokiniai anglų kalbos žinias taikė praktikoje, susipažino su kino profesijomis, dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse ir diskusijose. Aktoriai, režisieriai, prodiuseriai dalinosi savo patirtimis, o atvykę svečiai–istorijomis apie darbą didžiausiuose ir populiariausiuose kino projektuose.

Visi nuoširdžiai dėkoja administracijos darbuotojams už galimybę dalyvauti nuostabiame renginyje. Įspūdžiai, kuriuos patyrė, atmintyje išliks ilgam. Kelionė buvo įdomi ir naudinga.

Jaunoji žurnalistė Gintarė Dringelytė