Naujienos

ĮVYKO NUOTOLINĖ ERASMUS+ PROGRAMOS SKLAIDOS KONFERENCIJA!

2020 05 21

2020 m. gegužės 20 d. vyko Erasmus+ programos projekto „Kokybiška stažuotė – galimybė tobulėti" Nr. 2019-1-LT01-KA116-060313 mokytojų ir mokinių stažuočių patirties sklaidos konferencija.


Lietuvoje susiklosčius situacijai, kai koronavirusas nenustatytam laikui sustabdė mūsų visų įprastą gyvenimą, Alytaus profesinio rengimo centras konferenciją nusprendė organizuoti nuotoliniu būdu, pasitelkiant „Microsoft Teams" programą.


Virtualioje konferencijoje dalyvavo konditerio, baldžiaus, staliaus, kirpėjo, higieninės kosmetikos kosmetiko specialybių mokiniai ir mokytojai, kurie pagal minėtą projektą buvo išvykę į stažuotes Danijoje, Latvijoje ir Tenerifėje. Sklaidos konferenciją atidarė ir sveikinimo žodį konferencijos dalyviams tarė Alytaus PRC direktorius Vytautas Zubras. Po to mokiniai ir mokytojai demonstravo savo stažuočių pristatymus, pasakojo kelionių į užsienio šalis įspūdžius, kalbėjo apie įgytus profesinius įgūdžius, Europos profesinių mokyklų novatoriškus darbo metodus, lygino Lietuvos ir užsienio profesinio mokymo sistemų panašumus, privalumus bei skirtumus, diskutavo, kaip galima būtų patobulinti profesinio mokymo procesą mokykloje remiantis užsienio šalių gerąja praktika.