Naujienos

Jaunieji dažytojo padėjėjai aplankė muziejus

2021 05 18

Vasariškai šiltą gegužės 12 dieną Alytaus profesinio rengimo centro Statybos technologijų ir verslo skyriaus būsimieji dažytojo padėjėjai per komunikacinės veiklos pamokas vyko į Alytaus kraštotyros bei Anzelmo Matučio muziejus, kuriuose turiningai praleido laiką.
Alytaus kraštotyros muziejuje susipažino su savo krašto, o ypač Alytaus miesto istorija, kuri mokiniams pasirodė įdomi. Pamatė šiuo metu muziejuje surengtą kolekcininkų parodą ,,Praeitis tarp mūsų". Ypač sudomino senovinių laikrodžių, pinigų bei generalinių policijos komisarų kepurių kolekcijos. Mokiniai netgi surado kepurę, kuri priklausė buvusiam Lietuvos policijos komisarui Vytautui Grigaravičiui.
Ne mažiau sudomino ir kita muziejuje esanti paroda – tai Eglės Kumpikaitės tekstilės ir karpinių paroda ,,Pavasario šaukliai". Nuostabūs tekstilės darbai kvietė stabtelėti ir pasigrožėti.
Taip pat mokiniai užsuko į žinomo Alytaus vaikų poeto Anzelmo Matučio namą – muziejų. Susipažino su aplinka, kurioje gyveno ir kūrė poetas. Pasivaikščiojo po jo vardu pavadintą medinių skulptūrų parką.
Apsilankymai muziejuose paliko daug puikių įspūdžių. Tad trumpam užsukę į miesto sodą mokiniai bendravosi, dalijosi patirtais įspūdžiais, džiaugėsi, kad turėjo galimybę turiningai ir naudingai praleisti laiką.
Komunikacinės veiklos mokytoja Ina Grigūnaitė - Skrabulienė