Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

„Kam ir kodėl reikia mokytis, jei yra dirbtinis intelektas?“

2024 04 26

Balandžio 24 d. Alytaus profesinio rengimo centre Europos Parlamento biuro Lietuvoje iniciatyva vyko regioninis MEPA renginys „Kam ir kodėl turime mokytis, jei yra dirbtinis intelektas?". Renginyje dalyvavo gausus būrys Alytaus profesinio rengimo centro mokinių bei mokytojų, taip pat MEPA aktyvistai iš Alytaus A. Ramanausko-Vanago, Alytaus r. Miroslavo gimnazijų. Renginį moderavo EP biuro Lietuvoje asistentas Irmantas Škerys.

EP biuro Lietuvoje vadovė Daiva Jakaitė mokinius supažindino ne tik su Europos Parlamento priimtais sprendimais, bet ir pateikė daug praktiškų patarimų birželio 9 d. pirmą kartą dalyvausiantiems Europos Parlamento rinkimuose.

Gyvenimas XXI amžiuje jau nebeįsivaizduojamas be dirbtinio intelekto. Moxliukas ir TechSavyy.lt svetainių įkūrėjo ir naujausių technologijų eksperto Šarūno Dignaičio pranešimas „Kam ir kodėl reikia mokytis, jei yra dirbtinis intelektas?" prikaustė renginio dalyvių dėmesį.

Renginio pabaigoje stebėjome Alytaus profesinio rengimo centro moksleivių pasirodymą „Lietuva ir Europos Sąjunga po 20 metų".

Nuoširdžiai dėkojame Europos Parlamento biuro Lietuvoje darbuotojams už puikų renginį.

MEPA ambasadoriai