Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

BŪSIMŲJŲ KONDITERIŲ STAŽUOTĖ DANIJOJE

2019 06 18

2019 m. gegužės 25 d. iš Danijos, Roskildės miesto, esančio 30 km nuo Kopenhagos, po mėnesį trukusios stažuotės  sugrįžo Alytaus profesinio rengimo centro konditerio mokymo programos mokiniai. 

 

ERASMUS+ projektas – puiki proga mokiniams ir mokytojams tobulėti profesinėje srityje, kaupti užsienyje įgytas žinias ir pritaikyti jas sugrįžus.  Svečioje šalyje mokiniai greitai pritapo prie naujos mokyklos aplinkos ir entuziastingai ėmėsi darbų.

Projekto dalyviai džiaugėsi galimybe pakeliauti ne tik po Roskildės miestą, bet ir  po Danijos sostinę Kopenhagą: aplankė žymiausius muziejus, zoologijos sodą bei didžiulį akvariumą.  Kopenhaga – viena iš seniausių Europos sotinių – nustebino  išskirtine architektūra, gražiais parkais ir siauromis senamiesčio gatvelėmis. Viena populiariausių susisiekimo priemonių – dviračiai, juos galima išvysti visur.

Mokiniai ir mokytojai grįžo kupini naujų idėjų, kurias planuoja sėkmingai panaudoti profesinėje srityje. Neabejotina, jog tokios kelionės padeda įkvėpti jaunimą grįžus namo kibti į darbus su dar didesne aistra. Naujos patirtys, kelionės įspūdžiai itin motyvuoja tobulėti ir kurti ateities planus.

 

,,Man šis projektas padėjo susirasti naujų draugų ir pažvelgti į konditerio darbą naujai,“ - įspūdžiais dalijosi Vitalija Balčiūnaitė.

 

,,Kelionė suteikė neišdildomų įspūdžių, labai džiaugiuosi išmokusi gaminti įdomius desertus,“ - atviravo Agnė Grigaliūnaitė.

 

,,Išvykusi turėjau galimybę patobulinti savo anglų kalbos žinias, susipažinti su išskirtine kultūra ir padirbėti naujoje aplinkoje,“ - stažuotės akimirkas prisiminė Justina Švedaitė.