Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

Lietuvos profesinio mokymo įstaigų merginų krepšinio finalinės varžybos

2020 03 12

Kovo 4 dieną Alytaus profesinio rengimo centro sporto salėje vyko Lietuvos profesinio mokymo įstaigų merginų krepšinio finalinės varžybos. Teisę dalyvauti merginų krepšinio varžybose iškovojo: Alytaus profesino rengimo centras, Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla bei Šiaulių profesinio rengimo centras.


Alytiškės pirmas varžybas rezultatu 30:35 nusileido Kauno merginų komandai. Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro komanda laimėjusi visas varžybas užėmė pirmąją vietą. Mūsų komanda žaidė dėl antros vietos su Panevėžio merginų komanda. Deja pralaimėjo rezultatu 25:29 ir užėmė trečiąją vietą.

Daugiausia taškų per visas varžybas pelnė S45 gr. mokinė Gabija Krutulytė – 28 tšk. Ir S35 gr. mokinė Renata Jakubauskaitė – 22 tšk.
Mūsų komandai atstovavo:
Renata Jakubauskaitė S35 gr.
Simona Jarmalavičiūtė S45 gr.
Egidija Vaitkevičiūtė P8 gr.
Gabija Krutulytė S45* gr.
Karolina Stanytė S45* gr.
Paulina Kliokytė P83 gr.
Ieva Vaivadaitė P8 gr.
Kotryna Stanytė P22 gr.
Komandos buvo apdovanotos taurėmis, medaliais ir padėkos raštais.
Kūno kultūros mokytoja Elena Žilinskienė