Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

Lietuvos profesinių mokymo įstaigų finalinės krepšinio varžybos

2024 04 17

Balandžio 16 dieną Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje vyko Lietuvos profesinio mokymo įstaigų vaikinų krepšinio finalinės varžybos. Teisę dalyvauti vaikinų krepšinio finalinėse varžybose iškovojo: Alytaus profesinio rengimo centras, Kauno technologijų mokymo centras, Kelmės profesinio mokymo centras bei Rokiškio profesinio rengimo centras.

Alytiškiai pirmosiose rungtynėse, rezultatu 51:58 nusileido Rokiškio profesinio rengimo centro vaikinų komandai. Šiose rungtynėse rezultatyviausi Alytaus profesinio rengimo centro komandoje buvo S98 gr. mokinys Haroldas Ratkevičius, pelnęs 20 taškų bei PP8-23 gr. mokinys Ernestas Balčius, pelnęs 11 taškų.

Mūsų komanda tęsė kovas ir rungtynėse dėl trečios vietos su Kelmės profesinio mokymo centro komanda ją įveikė rezultatu 54:48. Rezultatyviausias šiose rungtynėse buvo mūsų komandos lyderis S98 gr. mokinys Haroldas Ratkevičius, pelnęs 29 taškus. Taip pat rezultatyvumu išsiskyrė ir P40 gr. mokinys Tadas Babrauskas, pelnęs 10 taškų.

Mokiniai buvo apdovanoti III-ios vietos medaliais bei taure.

Sveikiname pasiekus aukštus rezultatus Lietuvos profesinio mokymo įstaigų vaikinų krepšinio finalinėse varžybose!

Mūsų komandai atstovavo:

  • Nedas Danulevičius P69 gr.
  • Simas Kavaliauskas P56 gr.
  • Irmantas Pikūnas P57 gr.
  • Tadas Babrauskas P40 gr.
  • Haroldas Ratkevičius S98 gr.
  • Evaldas Pikūnas S85* gr.
  • Danielis Akromas P57 gr.
  • Ernestas Balčius PP8-23 gr.
  • Gytis Bagdanavičius P73 gr.
  • Ernestas Stakvilevičius S85* gr.

Fizinio ugdymo mokytoja Elena Žilinskienė