Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

APRC mokinių stažuotė Italijoje

2023 03 14

Kovo 6 d. Alytaus profesinio rengimo centro masažuotojo ir ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjo mokiniai išvyko į stažuotę Italijoje pagal Erasmus+ programos projektą „Profesinių kompetencijų tobulinimas Europoje" Nr. 2020-1-LT01-KA116-077768.
Masažuotojo specialybės mokiniai stažuojasi San Severo mieste, Osteopatijos ir fizioterapijos centre Dr. Angelo Coco. Mokiniams vyksta įvairūs praktiniai ir teoriniai užsiėmimai, kurių metu gilina žinias ir mokosi įvairių masažo technikų.
Ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjo specialybės mokinės praktiką atlieka Rodi Garganico mieste, vaikų globos ir socializacijos centre „Peter Pan". „Peter Pan" - moderni privati socialinės globos įstaiga, teikianti ilgalaikę ir trumpalaikę globą vaikams. Joje šiuo metu gyvena 24 įvairaus amžiaus vaikai. Vaikučiai buvo drąsūs ir linksmi, sulaukę praktikančių iš Lietuvos. Mokinės Agnė Žuklijūtė, Akvilė Marcinonytė, Simona Bakšytė, Kamilė Aleksandrova ir Rūta Žukauskaitė rūpinasi vaikų užimtumu: žaidžia kūrybą ir socialumą ugdančius ža
idimus, sportuoja, moko šokių ir t.t.