Naujienos

MENINIO SKAITYMO KONKURSAS

2022 12 02

„Aš parašiau eilėraštį. Ir buvo gera," – tai poeto Jurgio Kunčino, mūsų kraštiečio, žodžiai. Šių metų lapkričio 30 d. APRC vykęs meninio skaitymo konkursas „Ką prisimena žmogus?" buvo skirtas būtent šio rašytojo atminimui.


Konkurse dalyvavo 10 skaitovų. Buvo labai įdomu klausytis įvairaus pobūdžio tekstų. Skambėjo ne tik J. Kunčino, bet ir Just. Marcinkevičiaus, M. Martinaičio, S. Nėries bei kitų poetų eilės. Įdomu tai, kad kai kurie mokiniai pasirinko prozos tekstus, kuriuos išmokti atmintinai gana sudėtinga.


Komisijai teko tikrai nelengva užduotis – išrinkti nugalėtoją. Po ilgų diskusijų ir ginčų buvo paskelbti konkurso rezultatai:


I VIETA – I. Valiūnaitė, P 48 gr. mokinė (mokytoja R. Ščiučkienė);
II VIETA – V. Jakavičiūtė, P 55 gr. mokinė (mokytoja R. Ščiučkienė) ir G. Kupstaitytė, S 85 gr. mokinė (mokytoja V. Ruoškienė);
III VIETA – V. Maksimova, P 45 gr. mokinė (mokytoja I. Pusevienė), D. Pileckaitė, P 48* gr. mokinė ir R. G. Valiukevičiūtė, P 48* gr. mokinė (mokytoja R. Ščiučkienė).


Specialiaisiais prizais buvo apdovanoti dar du mokiniai: K. Šreideris, P 44 gr. mokinys, už itin savitą intonavimą, bei A. Mariianchik, S 58 gr. mokinė, už eilėraščio deklamavimą ne gimtąja kalba.


Sveikiname nugalėtojus ir linkime kuo daugiau naujų kūrybinių idėjų!


Jaunoji žurnalistė S. Šarakojytė, P 58 gr. mokinė