Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

Mokslo ir žinių diena Alytaus PRC

2019 09 03

Labai jau greit  pralėkė vasara, atvesdama mus į gražią ir prasmingą rudens šventę – Mokslo ir žinių dieną. Kiekvienam  iš mūsų Rugsėjo 1-oji  praneša, kad prasideda  nauji mokslo metai – iššūkių, netikėtumų ir bičiulystės kupinas laikas. Mokymasis suteikia drąsos ir laisvės būti tuo, kuo nori. Tai mąstymo ir tobulėjimo kelias, subrandinantis kūrybingas ir atsakingas asmenybes.
Taip kalbėjom  minėdami  naujų mokslo metų pradžią Alytaus profesinio rengimo centro didžiojoje salėje, kurioje netilpo visi susirinkusieji. Šiais mokslo metais mes mokysime beveik 1300 mokinių, iš kurių beveik 800 pirmą kartą peržengė mūsų mokyklos slenkstį.  Vesdama šventę abiturientė Kamilė kvietė mokyklos direktorių Vytautą Zubrą  įžiebti mokiniuose tą magišką žinių troškimo kibirkštį. Savo nuoširdžia kalba tą padaryti stengėsi ir šventės svečias, Lietuvos Respublikos seimo narys Robertas Šarknickas.
Mokiniai, kurie dainavo ir šoko scenoje, ir vasaros atostogų metu ruošėsi šiai šventei, kad visiems susirinkusiems dovanotų smagių akimirkų. Juk Rugsėjo 1-oji – ne tik susikaupimo ir rimties metas, tai ir susitikimų su draugais ir smagių akimirkų laikas.

Gražių ir prasmingų visiems naujų mokslo metų!

Neformalaus švietimo mokytoja Aušra Jakubėlienė