Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

Mokyklinio projekto ,,Finansinio raštingumo integravimas į apdailininko profesiją“ baigiamasis renginys

2019 11 20

Lapkričio 18 dieną APRC S44 grupės mokiniai Kėdainių profesinio rengimo centre dalyvavo mokyklinio projekto ,,Finansinio raštingumo integravimas į apdailininko (statybininko) profesiją" baigiamajame renginyje. Į jį atvyko mokiniai iš Kauno, Panevėžio mokyklų, taip pat dalyvavo ir mokiniai iš Kėdainių.
Renginio pradžioje vyko seminaras ,,Verslo pradžiamokslis". Valstybinės mokesčių inspekcijos atstovės pristatė, kaip pradėti verslą, kaip įsigyti verslo liudijimą, supažindino su mokesčių sistema. Vėliau vyko protų mūšis. Protų mūšiui mokinius ruošė profesijos mokytojai: Edita Šidlauskaitė (Finansai. Mokesčiai. Ekonomika), Aurelija Vaitkevičienė (Profesinė anglų kalba), Rima Prieskienienė (,,Atspėk, kas čia? (profesinės žinios).
Išsitraukus burtus, buvo sudarytos 4 komandos iš įvairių mokyklų mokinių. Geriausiai pasirodė ir pirmą vietą laimėjo pirma komanda, kurioje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokinys Edvinas Kvašnauskas. Jis buvo aktyvus ir prisidėjo prie komandos laimėjimo. Kiti 3 mūsų mokyklos mokiniai pateko į trečią komandą ir užėmė trečiąją vietą.
Paskutinė renginio dalis - interaktyvi pažintinė veikla Kėdainių senamiestyje ,,Atraskime Kėdainius". Su gide mokiniai pasivaikščiojo po Kėdainių senamiestį, sužinojo miesto istoriją, apsilankė Kėdainių gimnazijoje.
Kupini įspūdžių, geros nuotaikos APRC mokiniai grįžo namo.
Profesijos mokytoja: Rima Prieskienienė