Naujienos

Mokytojai susipažino su plastikų liejimo procesu

2020 02 27

Vasario 17-21 dienomis Alytaus profesinio rengimo centre vyko APRC kartu su partneriais  įgyvendinamo projekto ,,The Skills for the Digital Future of Plastic Factories: UPSKILL” metu parengtos plastiko liejimo mašinų derintojo mokymo medžiagos pilotavimo veikla. Bandomasis mokymas buvo vykdomas siekiant įvertinti galimybes, laiką, sąnaudas ir patobulinti sukurtą mokymo programą ir medžiagą, dalytis mokytojų patirtimi ir pateikti idėjų kaip kuo kokybiškiau vykdyti projekte numatytas veiklas.

Alytuje mokymus ir pilotavimą vykdė projekto partneriai iš Tamperės profesininės mokyklos Tredu (Suomija). Mokymų metu Alytaus profesinio rengimo mokytojai susipažino su plastikų liejimo procesu bei įgijo įgūdžių dirbti su plastikų liejimo įranga.

Bandomojo mokymo metu pilotavimo veiklos dalyviai turėjo galimybę apsilankyti AB „Snaigė“ ir susipažinti su įmonės vykdoma veikla, plastiko liejimo procesu, kurį išsamiai pristatė AB „Snaigė“ plastikų perdirbimo projektų vadovas Mindaugas Petravičius.

Tolesnė projekto mokymo medžiagos bandomoji veikla vyks nacionaliniuose profesinio mokymo centruose Lietuvoje, Suomijoje ir Prancūzijoje, kurioje dalyvaus asmenys norintys susipažino ir išmokti plastikų liejimo procesus.