Naujienos

Nacionalinis elektrikų profesinio meistriškumo konkursas

2022 05 13

Šių metų gegužės 10 dieną Alytaus profesinio rengimo centre vyko nacionalinis elektrikų profesinio meistriškumo konkursas. Konkursą organizavo Alytaus PRC kartu su Elektrėnų profesinio mokymo centru.

 

Konkurse dalyvavo keturiolika dalyvių, kurie buvo suskirstyti į du pogrupius: pirminio profesinio mokymo grupė ir tęstinio profesinio mokymo grupė.

 

Konkurse dalyvavo aštuonių profesinių mokyklų mokiniai: Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro, Panevėžio profesinio rengimo centro, Jonavos politechnikos mokyklos, Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centro, Elektrėnų profesinio mokymo centro, Vilniaus komunalinių paslaugų mokyklos, Vilniaus technologijų mokymo centro ir Alytaus profesinio rengimo centro.

 

Pagrindinis profesinio meistriškumo konkurso tikslas – ugdyti mokinių profesinį meistriškumą ir aukštesniuosius mąstymo gebėjimus: gebėjimą kūrybiškai taikyti įgytas žinias, savarankiškumą ir atsakomybę.

Nacionalinio elektrikų profesinio meistriškumo konkurso nugalėtojai:

Pirminio profesinio mokymo grupė

1 vietos laimėtojas – Martynas Šambaravičius iš Alytaus profesinio rengimo centro (mokytojas Rokas Grabauskas)

2 vietos laimėtojas – Gytis Asipauskas iš Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro (mokytojas Gintautas Dervinis ir mokytoja Galina Kopteva)

3 vietos laimėtojas – Airydas Bulvinas, iš Jonavos politechnikos mokyklos (mokytoja Rita Muliarovienė)

Tęstinio profesinio mokymo grupė

1 vietos laimėtojas – Vilius Voveris iš Elektrėnų profesinio mokymo centro (mokytojas Vytautas Bražinskas)

2 vietos laimėtojas – Vitalij Gaškov iš Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro (mokytojas Gintautas Dervinis ir mokytoja Galina Kopteva)

3 vietos laimėtojas – Mindaugas Klimavičius iš Alytaus profesinio rengimo centro (mokytojas Ramūnas Vaitkevičius)

 

Nacionalinio elektrikų profesinio meistriškumo konkurso nugalėtojai ir dalyviai buvo apdovanoti rėmėjų UAB „RNDV Group“, AB „Lytagra“, UAB „ElektroBalt“, UAB „Gitana“, UAB „Arvedas“, UAB „Žilinskis ir Co“, UAB „Lankava“,  „Schneider Electric“ prizais.

Konkurso metu profesijos mokytojai turėjo galimybę dalyvauti seminare, kuriame pranešimus skaitė Virginijus Radziukynas (Lietuvos energetikos instituto,  Išmaniųjų tinklų ir atsinaujinančios energetikos laboratorijos vadovas), Andrej Jarmolajev (UAB IN RE vadovas), Neringa Sakalauskienė (Žilinskis ir Co personalo vadovė) ir Evelina Niparė (UAB „RNDV Group“ personalo atrankos projektų specialistė).  

Dėkojame vertinimo komisijos nariams Domantui Fartuškevičiui (UAB RNDV Group), Andriui Perevičiui (Schneider Electric) ir Vaclovui Žusinui (Schneider Electric) už profesionalų konkurso vertinimą bei visiems šį prasmingą renginį organizavusiems ir prie renginio prisidėjusiems asmenimis.