Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programos vykdymas

2022 01 03

Alytaus profesinio rengimo centras 2021 m. gruodžio mėnesio 13 – 23 dienomis įgyvendino neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programas: „Gyvenamųjų erdvių interjero dekoravimas" ir „Sušių gaminimas ir realizavimas", kurias finansavo Alytaus rajono savivaldybės administracija. Programos buvo skirtos Alytaus rajono suaugusiems asmenims, norintiems įgyti sušių gaminimo ir gyvenamųjų erdvių interjero dekoravimo teorinių žinių ir praktinių įgūdžių.


Mokymuose dalyvavo Mikalavo kaimo bendruomenės "Šilaičiai", Junčionių kaimo bendruomenės, Venciūnų kaimo bendruomenės „Venciūnų sodiečiai" ir Luksnėnų kaimo bendruomenė „Spindulys" atstovai. Mokymus vedė Alytaus profesinio rengimo centro profesijos mokytoja Rasa Palioninė ir Gabrielė Daukšienė.


Programų dalyviai susipažino su japoniško patiekalo - sušių gamybos subtilybėmis, turėjo galimybę atrasti ir susikurti išskirtines interjero dekoracijas taip kiekvienam dalyviui buvo suteikta galimybė tobulėti, atrasti save, ugdytis ir atsiskleisti savo gabumams.


Alytaus profesinio rengimo centro darbuotojai sulaukė teigiamo dalyvių įvertinimo todėl ateityje planuojama tęsti bendradarbiavimą.