Plačiau

Naujienos

Netradicinis renginys

2019 12 02

Lapkričio 29 dieną Alytaus profesinio rengimo centre vyko stalo teniso varžybos neono šviesoje ,,Aš kitoks".  Tai 2019 m. nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metais priemonė remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse. Taip pat tai Kalvos ir Panemunės seniūnaitijų bendruomeninės iniciatybos. Radijo stoties FM 99 vedėja Vida Grišmanauskienė pranešė, kad turnyrą organizuoja Panemunės ir Kalvų seniūnaitijos. Atvyko 30 dalyvių iš Alytaus Panemunės ir Šaltinių progimnazijų, Alytaus miesto bendruomenės centro ir Alytaus profesinio rengimo centro.
Seniūnaitė Irina Junauskienė padėkojo renginio rėmėjams, svečiams iš Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato, centro direktorius Vytautas Zubras palinkėjo dalyviams gražių kovų, smagiai praleisti laiką. Varžybų vyriausias teisėjas Vilmantas Biesevičius paaiškino varžybų taisykles, tvarką. Užvirė atkaklios kovos amžiaus grupėje iki 16 metų ir vyresniųjų dalyvių grupėje. Trečiąją vietą užėmė Kristupas Šilalė, atstovaujantis Šaltinių progimnazijai, antrąją vietą iškovojo Mindaugas Silvanavičius, kuris atstovavo Panemunės progimnazijai, o nugalėjo Karina Ivanauskaitė iš Panemunės progimnazijos. Vyresniųjų amžiaus grupėje trečiąją vietą iškovojo P23 grupės mokinys Arminas Jurčiukonis, antrąją - P18 grupės mokinys Ramūnas Vitkauskas, o nugalėjo P5 grupės mokinys Dominykas Rutkauskas.
Visiems varžybų dalyviams buvo įteikti marškinėliai, medaliai, renginio rėmėjų dovanėlės, o nugalėtojams taurės ir rėmėjų prizai. Naktis atėjo nepastebimai. Iki naujo susitikimo kitais metais.