Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

PAMOKA KITOJE APLINKOJE

2019 11 20

Lapkričio 14 dieną S32 grupės III kurso baldžių mokymo programos mokiniai lankėsi Alytaus minkštų baldų gamybos įmonėje UAB „S-Form“, kurioje vyko pamoka kitoje aplinkoje. Pamokos tema - „MINKŠTŲ BALDŲ APMUŠIMAS GOBELENU IR ODA“.
Išvykos tikslas - supažindinti mokinius su modernia gamybos technologija ir įranga baldų įmonėje UAB „S-Form" ir sudominti, motyvuoti dirbti pagal pasirinktą profesiją. Įmonėje mokinius supažindino su vykdoma veikla, pažangiomis minkštų baldų gamybos technologijomis bei įsidarbinimo galimybėmis, paaiškino baldų gamybos procesą, gamybos proceso organizavimo principus. Mokiniai stebėjo baldų apmušimo, medinių rėmų, pagalvių, poroloninių detalių, užvalkalų siuvimo procesus.
Pamokos organizavimas minkštų baldų gamybos įmonėje padėjo mokiniams pasitikrinti teorines žinias praktiškai, skatino domėtis baldžiaus profesijos įsidarbinimo galimybėmis. Taip pat buvo lavinami mokinių komunikaciniai gebėjimai bei socialiniai įgūdžiai. Mokymo procesas kitoje aplinkoje buvo įdomesnis, patrauklesnis mokiniams bei skatino siekti geresnių mokymosi rezultatų.
Tokios išvykos organizuojamos ne pirmus metus. Norime taip pat pasidžiaugti ir padėkoti įmonės vadovams, kad noriai bendradarbiauja su profesinio rengimo centru, mielai pataria dėl specialistų profesinių kvalifikacinių kompetencijų, kurios gali padėti mūsų absolventams sėkmingai įsidarbinti.
Profesijos mokytoja Nijolė Kazočiūnienė