Naujienos

Mūsų mokyklos mokinys respublikiniame profesinių mokyklų užsienio kalbų konkurse iškovojo pirmą vietą

2020 03 04

Kovo 3 dieną Kauno technikos profesinio mokymo centras organizavo respublikinį Lietuvos profesinių mokyklų mokinių užsienio kalbų (anglų, rusų, vokiečių) konkursą. Jo tikslas - ugdyti mokinių bendrąsias ir dalykines kompetencijas, sudarant galimybę kūrybiškai pademonstruoti įgytas žinias ir gebėjimus.

Konkurse dalyvavo komandos iš 19 mokymo įstaigų, o Alytaus profesinio rengimo centrui puikiai atstovavo Brigita Šarkutė iš 10b klasės (rusų kalba) ir Airidas Kandratavičius iš P9 grupės (anglų kalba). Dalyviai varžėsi atlikdami klausymo, teksto suvokimo ir rašymo užduotis. Surinkęs 38 taškus iš 40 Airidas užėmė 1-ąją vietą.
Labai džiaugiamės ir didžiuojamės savo mokiniais.


Konkursas parodė, kad mūsų mokiniai gali sėkmingai konkuruoti ir nugalėti. Sveikiname dalyvius ir dėkojame jiems!

Anglų kalbos mokytoja Aušra Bučinskienė