Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

PIRMOSIOS PAGALBOS ĮGŪDŽIAI BEI SAVANORYSTĖ

2023 03 31

Lietuvos Raudonasis Kryžius (LRK) yra valstybės ir žmonių pagalbininkas, viena seniausių ir didžiausių nevyriausybinių organizacijų Lietuvoje.

Pirmosios pagalbos programos tikslas – mokyti visuomenę pirmos pagalbos įgūdžių, šviesti apie jos svarbą. Kovo 29 d. mūsų centre svečiavosi LRK Alytaus skyriaus savanoriai: Gintaras Teteris ir Toma Klimavičienė, taip pat Laura Biliuvienė, savanorių koordinatorė, kuruojanti Jaunimo programą bei Ugnė Stelmokienė, savanorių koordinatorė, kuruojanti Pirmosios pagalbos programą.

9 – 12 klasių ir profesinio mokymo S80, P52 ir P36 gr. mokiniams buvo vedami šešių Pirmos pagalbos įgūdžių užsiėmimai bei pristatoma Jaunimo programa. Ši programa yra skirta 16 – 24 metų jaunimui. Programos tikslas – sudaryti galimybes jauniems žmonėms realizuoti save savanoriškoje veikloje ir šviesti savo bendraamžius apie pasirengimą krizėms, pirmosios pagalbos svarbą, skatinti pilietiškumą bei vykdyti kampanijas, keičiančias požiūrį į savanorystę ir ugdančias toleranciją kitam – kitokiam žmogui.

Mokiniai turėjo galimybę pirmos pagalbos įgūdžius išbandyti praktiškai, užduoti rūpimus klausimus. Susidomėjusiems savanorystės veiklomis ir Jaunimo programa, buvo suteikta visa reikiama informacija, tartasi dėl susitikimų.

Kviečiami visi, norintys save realizuoti savanoriškoje veikloje, apsilankyti  LRK Alytaus skyriaus būstinėje, Ligoninės g. 3.

Taip pat džiugu paminėti, jog šios organizacijos dėka, galėsime suteikti paramą maisto produktais 44 mūsų Centro mokiniams.

Socialinė pedagogė O. Bernatavičienė