Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

PREVENCINIS RENGINYS

2023 03 10

Kovo 7 d. vyko prevencinis renginys apie narkotikų platinimą ir jaunimo įtraukimą, netinkamo elgesio pasekmes ir atsakomybes. Renginį vedė Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro (KOPŽI) vadovė K. Mišinienė. KOPŽI yra nevyriausybinė organizacija, teikianti socialines, psichologines, teisines, saugaus būsto paslaugas prekybos žmonėmis, prostitucijos, seksualinės prievartos aukoms, vykdanti prevencinę, šviečiamąją veiklą vietos ir nacionaliniame lygmenyje. Renginyje taip pat dalyvavo KOPŽI centro socialinė darbuotoja D. Grimalauskienė ir Alytaus AVPK pareigūnai. Buvo rodomas filmas „Dozė". Tai beveik metus ruoštas Sienos ir Vice World News tyrimas apie lietuvių gaują, kuri heroinu tvindė Airijos ir Šiaurės Airijos gatves. "Dozė"- tai pasakojimas apie žiaurumą ir kančias, kurias pasėjo įtariami narkotikų prekeiviai iš Lietuvos, kitus tautiečius apgaule ir prievarta įkinkę į heroino prekybą.


Po filmo peržiūros vyko aptarimas ir diskusijos. Kokiais teisės pažeidimais yra „pasižymėję" mūsų mokiniai, pristatė Alytaus AVPK vyresnioji tyrėja L. Svolkinaitė.


Neleiskite kitiems sugriauti tavo gyvenimo! „Tu gali nuo to nusigręžti, tačiau jau niekada negalėsi pasakyti, kad to nežinojai" (W. Wilberforce)
Socialinė pedagogė O. Bernatavičienė