Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

PROJEKTINIŲ DARBŲ PRISTATYMO RENGINYS

2023 06 21

Birželio 20 d. APRC Gimnazijos skyriuje vyko projektinių darbų pristatymo renginys, kuriame dalyvavo gausus būrys šį netradicinį darbo būdą išbandžiusių gimnazistų. Akivaizdu, jog susidomėjimas projektinių darbų rengimu kasmet vis labiau auga: temos tampa įvairesnės, skatinančios ne tik tiriamuosius gebėjimus, bet ir mokinių kūrybiškumą.

Šių metų darbai buvo ypač įdomūs, skatinantys detaliau pažvelgti į mus supančią aplinką, gilintis į technologines naujoves, nepamiršti kultūrinio paveldo bei tradicijų.

Vertinimo komisijai buvo pristatyta 12 įvairių sričių darbų. Įvertinus darbų aprašus bei jų pristatymus, atrinkti 4 geriausi projektiniai darbai, išsiskiriantys brandumu, aktualumu ir pritaikomumu:

  • Darbo samprata lietuvių patarlėse ir priežodžiuose (N. Šatrauskas, P 54 grupės mokinys, mokytoja R. Ščiučkienė)
  • Vizualiniai aspektai K. Binkio kūryboje (A. Radzevičiūtė, P 66 gr. mokinė, L. Vitkauskaitė, P 43 grupės mokinė, mokytojos A. Abromaitienė ir L. Kitrytė-Valentukevičienė)
  • Differences in pronunciation and vocabulary between British and American English (N. Černiauskas, P 55 grupės mokinys, mokytoja L. Dailidaitė)
  • Atliekų rūšiavimas ir jų perdirbimas (V. Jakavičiūtė, P 55 grupės mokinė, mokytoja I. Aurylienė)

Visiems, rengusiems darbus, norisi palinkėti, kad niekada netrūktų idėjų, noro ir laiko gilintis į įvairių mokslų ir kultūros pasaulį.

Jaunoji žurnalistė V. Mikailionytė, P 58 gr. mokinė