Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

PROJEKTINIŲ DARBŲ PRISTATYMO RENGINYS

2024 06 19

Birželio 18 d. APRC Gimnazijos skyriuje vyko projektinių darbų pristatymo renginys, kuriame dalyvavo gausus būrys šį netradicinį darbo būdą išbandžiusių gimnazistų. Akivaizdu, jog susidomėjimas projektinių darbų rengimu kasmet vis labiau auga: temos tampa įvairesnės, ugdančios ne tik tiriamuosius gebėjimus, bet ir mokinių kūrybiškumą.

Šių metų darbai buvo ypač įdomūs, skatinantys detaliau pažvelgti į mus supančią aplinką, gilintis į technologines naujoves, nepamiršti kultūrinio paveldo bei tradicijų.

Renginio metu pristatyta 13 įvairių sričių darbų. Išrinkti 3 geriausi projektiniai darbai, išsiskiriantys brandumu, aktualumu ir pritaikomumu:

  • Matematika futbole (E. Danisevičius, P 73 gr. mokinys, mokytoja A. Pangonienė)
  • Žemės menas (A. Radzevičiūtė, P 66 gr. mokinė, M. Seibutis, 10* kl. mokinys, L. Kazlauskas, S 91 gr. mokinys, A. Kieras, S 2 gr. mokinys, mokytojos L. Kitrytė-Valentukevičienė ir D. Radišauskienė)
  • Barbora Radvilaitė istorijoje ir literatūroje (G. Mažeikaitė, S 5 gr. mokinė, mokytoja R. Ščiučkienė)

Tai, jog buvo net du darbai, susiję su savanorystės galimybėmis, rodo, jog dėmesys šiai jautriai sričiai tampa vis didesnis. Analizuotos ir sveikos gyvensenos bei fizinio aktyvumo temos, aptarti netradiciniai anglų k. mokymosi būdai bei metodai, netgi ieškota sąsajų tarp matematikos ir Alytaus miesto teatro.

Visiems, rengusiems darbus, norisi palinkėti, kad niekada netrūktų idėjų, noro ir laiko gilintis į įvairių mokslų ir kultūros pasaulį.


Jaunoji žurnalistė S. Rutkauskaitė, P 66 gr. mokinė