Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

PROTMŪŠIS „RENKUOSI SVEIKĄ GYVENIMO BŪDĄ“

2023 04 26

Balandžio 25 d. APRC vyko protmūšis „Renkuosi sveiką gyvenimo būdą", kurio tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi sveikatos saugojimo ir stiprinimo klausimais.


Protmūšyje dalyvavo 7 mokinių komandos. Ypač smagu buvo stebėti komandų prisistatymus: vieni deklamavo eilėraščius apie sveiką gyvenseną, kiti savo pranašumą bandė įrodyti atlikdami fizinius pratimus.


Pati sunkiausia protmūšio dalis – testas iš įvairių sveikos gyvensenos sričių, kurį mokiniai turėjo atlikti pakankamai greitai. Buvo ir praktinė užduotis. Būsimieji barmenai paruošė sveikuoliškų kokteilių. Protmūšio dalyviams reikėjo atpažinti, iš kokių ingredientų jie pagaminti.


Komandų nariai sudalyvavo ir sportinėje rungtyje, pademonstruodami fizinius savo gebėjimus. Buvo įdomu klausytis R. Jakaitienės, visuomenės sveikatos priežiūros specialistės, parengto pranešimo „Šiuolaikinių technologijų įtaka jaunimo sveikatai".


Susumavus rezultatus, paaiškėjo nugalėtojai. I-oji vieta atiteko P 56 grupės mokiniams, II-ąja džiaugėsi P 58/59 grupės, o III-joje liko Varėnos skyriaus komanda.


Visos protmūšyje dalyvavusios komandos buvo apdovanotos padėkomis, saldžiais prizais ir tušinukais.


Jaunoji žurnalistė V. Mikailionytė, P 58 gr. mokinė