Naujienos

RESPUBLIKINIS PROFESINIO MOKYMO ĮSTAIGŲ MOKINIŲ LIETUVIŲ KALBOS KONKURSAS „RAŠTINGIAUSIAS BŪSIMASIS DARBUOTOJAS“, SKIRTAS 125-OSIOMS IEVOS SIMONAITYTĖS GIMIMO METINĖMS

2022 05 23

Konkursas įvyko 2022 m. gegužės 19 d. Raseinių technologijos ir verslo mokykloje. Jame dalyvavo 26 profesinių mokyklų III gimnazijos klasės mokiniai iš įvairių miestų (Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Kaišiadorių, Radviliškio, Elektrėnų). Mūsų mokyklai atstovavo P46 gr. mokinė Laura Grigaitytė bei P45 gr. mokiniai Valerija Maksimova ir Saimonas Stravinskas. Juos konkursui parengė lietuvių kalbos mokytojos Irena Pusevienė ir Violeta Ruoškienė. Konkurso užduočių pobūdis buvo toks: diktantas, kalbos kultūros užduotys, literatūrinė viktorina. Susumavus jų įvertinimus paaiškėjo, kad prizinės vietos laimėti mūsų mokiniams nepavyko, tačiau Laura pagal pelnytų taškų skaičių buvo pirmoji iš visų mokinių, dalyvavusių literatūrinėje viktorinoje, ir penkta pagal bendrą surinktų taškų skaičių. Saimonas pateko į geriausiai diktantą parašiusiųjų trejetuką, o Viktorijai iš visų trijų dalyvių geriausiai pavyko atlikti kalbos kultūros užduotis.
Įspūdinga edukacinė programa mokiniams vyko Raseinių krašto istorijos muziejuje, o mokytojai leidosi į ekskursiją po miestą su charizmatiškuoju gidu, hipsterių kartos istorijos mokytoju, Arnu Zmitra, kuris teigia, kad ,, žymiausias Raseinių krašto pilietis yra Kukutis".