Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

Seminaras „Kaip būti psichologiškai ir fiziškai sveikam“

2022 11 09

   

Alytaus profesinio rengimo centras įgyvendina projektą „Sportuoti niekada nevėlu!" Nr. SRFSIĮ-2021-1-0884, bendrai finansuojamą Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.


Projektas yra skirtas jaunimo, suaugusiųjų bei senjorų menko fizinio aktyvumo problemai spręsti bei sveikos gyvensenos ir mitybos įpročių formavimui.


Šiuo tikslu Alytaus profesinio rengimo centre lapkričio 8 d. įvyko seminaras „Kaip būti psichologiškai ir fiziškai sveikam", skirtas Alytaus miesto ir APRC bendruomenei. Taip pat šis seminaras buvo skirtas paminėti lapkričio 8 d. - Europos sveikos mitybos dieną.


Seminarą vedė lektorius, psichologas Tomas Lagūnavičius. Seminare buvo kalbama apie tai, kad labai svarbi yra fizinė veikla, nes ji padeda į gyvenimą pažvelgti visiškai kitomis akimis: mintys tampa aiškesnės, o psichologinė būsena – tvirtesnė ir stabilesnė. Fizinis aktyvumas, meditacija, savimasažas taip pat stiprina psichologinę pusiausvyrą, moko išlikti ramiais ir stabiliais, todėl net ir patyrus didelį stresą reguliarus darbas su savimi gali padėti išvengti panikos, didelės įtampos ir nerimo. Tačiau vien fizinės veiklos neužtenka, labai svarbu sveika mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Tik viskas kartu duos teigiamų rezultatų geresnei savijautai ir padės jaustis energingais visą dieną.


Seminaro dalyviams labai patiko gebėjimas įdomiai pateikti informaciją, gebėjimas įdomiai suderinti teoriją bei praktines užduotis, įtraukti dalyvius. Seminaras sulaukė didelio dalyvių dėmesio, visi dalyviai liko labai patenkinti įdomiu, kūrybingu bei kompetentingu lektoriaus Tomo Lagūnavičiaus darbu.