Naujienos

„SKRYDIS“ Į MAJAMĮ

2021 03 25

  Kovo 17d., anglų kalbos pamokos metu, P18/20 grupių mokiniai dalyvavo tiesioginėje anglų kalbos pamokoje, kuri vyko Majamyje, JAV. Pamokos metu jungėmės su „Online Bilingual“ mokyklos anglų kalbos mokytoju Oldair Arau. Charizmatiškasis ispanų kilmės mokytojas  labai šiltai priėmė mūsų grupelę į pamoką, kurioje gilinome žinias apie Jungtinių Amerikos Valstijų gražiausią ir šilčiausią kurortinį miestą – Majamį.

  Mokiniai labai aktyviai ir noriai dalyvavo pokalbiuose apie šio krašto klimatą, gyventojus, turizmą, maistą ir lankytinas vietas. Dalyvavusieji pristatė savo šalį, miestą ir mokyklą, atvirai kalbėjo apie savo pomėgius ir ateities planus. Sužinojome 10 įdomių faktų apie Majamio pavadinimo kilmę, egzotinius gyvūnus, įžymias vietas, maistą bei klimatą.

  Nuotaikingas mokytojas Oldair pristatė savo tarptautinės kalbų mokyklos veiklą, pakvietė mus ir toliau bendradarbiauti. Apie kalbų mokymąsi ir mokymą Oldair teigia taip: „Mes esame aistringų mokytojų grupė, kurie dirbame atsidavę, kad teigiamai paveiktume pasaulį. Mums patinka bendrauti su įvairių šalių mokiniais ir tikimės, kad įveiksime žmonių drovumą kalbėti užsienio kalba, nes jos mokymasis visiems gali padėti geriau suprasti gyvenimą ir perspektyvą“.

  Ši nuotolinė pamoka labai patiko mokiniams, tikimės ir toliau dalyvauti tarptautinės „Online Bilingual“ kalbų mokyklos veikloje.

Anglų k. mokytoja R. Tarasevičienė