Naujienos

Dalyvavome seminare ,,Šlaitinių stogų įrengimas: stogų dangos, apšiltinimo ir sandarinimo sprendimai".

2020 03 02

Vasario 25, 26 dienomis Alytaus profesinio rengimo centre, Statybos technologijų ir verslo skyriuje, vyko seminaras ,,Šlaitinių stogų įrengimas: stogų dangos, apšiltinimo ir sandarinimo sprendimai".

Vasario 25 dieną seminaras organizuotas Pietų Lietuvos profesinių mokyklų mokiniams ir mokytojams, o vasario 26 dieną verslo įmonėms ir organizacijoms.

Seminaro metu buvo pristatyti sprendimai šlaitinio stogo įrengimui. Įmonė ,,Knauf Insulation“ pristatė minkštos mineralinės vatos, skirtos montuoti į medinį karkasą, ypatumus ir privalumus. Įmonė ,,Finnfoam“ pristatė šilumos izoliacinę medžiagą FF-PIR, kuri veikia ne tik kaip šilumos izoliacija, bet ir kaip garų užtvara. Padedant šioms plokštėms, įrengiamas sandarus izoliacijos sluoksnis, nebereikia naudoti jokių papildomų garo izoliacinių plėvelių.

Įmonės ,,Soudal“ atstovas pristatė medžiagas stogų remontui bei specialias juostas ir mastikas sandarumo užtikrinimui. Įmonė ,,Eternit Baltic“ pristatė savo gaminius: banguotus lakštus ir Cedral dailylentes.

Praktinio užsiėmimo metu seminaro dalyviai turėjo galimybę patys dalyvauti praktinėje veikloje ir taisyklingai montuoti banguotus lakštus.