Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

Solidarumo bėgimas, 2021

2021 10 01

Rugsėjo 28-30 d. Alytaus profesinio rengimo centro bendruomenė aštuntą kartą dalyvavo Solidarumo bėgime, inicijuotame organizacijos „Gelbėkit vaikus“.
Minėdama 25-ąjį Jungtinių Tautų vaiko teisių konvencijos jubiliejų, visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus" 2014-ųjų spalio mėnesį organizavo pirmąjį Lietuvoje Solidarumo bėgimą. Šio projekto, kuris kvietė prisijungti visas šalies mokyklas, tikslas - diegti moksleiviams solidarumo bei empatijos vertybes ir raginti susimąstyti apie vaiko teises ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Solidarumo bėgimas mus visus moko atjautos ir atsakomybės: Lietuvos vaikai drąsiai bėga vardan to, kad jų bendraamžiams tekusios problemos bent truputį palengvėtų. Kartu tai vaikų siunčiama žinia visiems suaugusiems, kad socialinis jautrumas neturi sienų.
Prezidentė Dalia Grybauskaitė visiems Solidarumo bėgimo dalyviams palinkėjo „greitų kojų ir geros nuotaikos“! Taip pat - žinojimo, kad daromas geras darbas dėl vaikų, kurių šeimose kyla sunkumų. Nebuvo pamiršti ir vaikai, gyvenantys tose Ukrainos vietose, kur tebevyksta karas. Kai iš visos širdies norima palaikyti, tai ir vadinasi solidarumu. Ir kuo daugiau norinčių prisidėti, tuo pagalba didesnė. Bėgime dalyvavo 150 pirmos, antros, trečios ir ketvirtos APRC gimnazijos klasių mokinių, kurie tikisi pasaulį padaryti geresnį, skatinti solidarumą, atsakomybę, sąmoningumą.
Kūno kultūros mokytojai