Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

Solidarumo bėgimas 2023

2023 09 27

Rugsėjo 27 d. Alytaus profesinio rengimo centro bendruomenė dešimtą kartą dalyvavo visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ inicijuotame Solidarumo bėgimo renginyje „Kartu mes galime daugiau!".

Minėdama 25-ąjį Jungtinių Tautų vaiko teisių konvencijos jubiliejų, visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus" 2014-ųjų spalį organizavo pirmąjį Lietuvoje Solidarumo bėgimą. Šio projekto, kuris kvietė prisijungti visas šalies mokyklas, tikslas - diegti moksleiviams solidarumo bei empatijos vertybes ir raginti susimąstyti apie vaiko teises Lietuvoje bei visame pasaulyje. Solidarumo bėgimas mus visus moko atjautos ir atsakomybės. Lietuvos vaikai drąsiai bėga už tai, kad jų bendraamžiams tekusios problemos bent truputį palengvėtų. Kartu tai vaikų žinia visiems suaugusiems, kad socialinis jautrumas neturi sienų.


Prezidentė Dalia Grybauskaitė palinkėjo visiems Solidarumo bėgimo dalyviams greitų kojų ir geros nuotaikos! O taip pat ir žinojimo, kad darome gerą darbą ne tik dėl vaikų, kurių šeimose kyla sunkumų, bet ir dėl kenčiančių karo baisumus Ukrainoje. Kai iš visos širdies norime palaikyti, tai ir vadinasi solidarumu. Ir kuo mūsų daugiau, tuo pagalba didesnė. Bėgime dalyvavo 170 APRC pirmos, antros, trečios, ketvirtos gimnazijos klasių, taip pat pirminio profesinio mokymo programų mokinių, besitikinčių pasaulį padaryti geresne vieta. Atsakomybės, sąmoningumo ir atjautos dalyviams palinkėjo ir Alytaus profesinio rengimo centro direktorius Vytautas Zubras.


Kūno kultūros mokytojai