Naujienos

Susitikimas su Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministre

2022 06 02

Gegužės 30 d. Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė pakvietė į susitikimą verslumo čempionato TITAN finalistus, tarp jų ir APRC „Neįveikiamųjų“ komandą (Miglė Aleliūnaitė, P 34 gr.; Titas Žvirblis, P 44 gr.; Vytautas Vaškius, P 44 gr.). Susitikimo metu ministrė įteikė čempionato dalyviams ir jų mokytojams padėkas bei dovanas.

Kad taptų finalistais, „Neįveikiamieji“ turėjo įveikti beveik 350 komandų iš  38 Lietuvos  miestų ir miestelių. Šiemet čempionatas susidėjo iš trijų atrankos etapų: pirmasis ir antrasis - tai JA TITAN kompiuterinė verslumo simuliacija, trečiasis etapas - socialinio verslo idėjos kūrimas ir modeliavimas. Finaliniame etape, kuris vyko Vilniaus universitete,  sukurtą socialinio verslo idėją bei jos verslo modelį reikėjo pristatyti vertintojų komisijai, taip pat  sužaisti finalinį vienos valandos trukmės  JA TITAN'22 simuliacijos etapą.

Finalo dalyviai taip pat susitiko su  kreditų reitingo agentūros Moody's atstovais ir iš arti susipažino su tarptautinės kompanijos veikla. Moody's atlieka tarptautinius valstybių ir bendrovių tyrimus, nagrinėja jų gebėjimą įvykdyti skolinius įsipareigojimus. Moody's bendrovė priklauso įtakingų kredito reitingo agentūrų būriui - Standard & Poor's, Moody's Investor Service and Fitch Ratings.