Naujienos

Šventinė popietė „ Leisk padėkot už amžiną degimą, ne rusenimą...“, skirta Tarptautinei mokytojų dienai

2020 10 07

 Spalio 5-ąją dieną Alytaus profesinio rengimo centro bendruomenė paminėjo Mokytojų dieną. Visus mokytojus ryte mokiniai pasitiko su gėlėmis ir šventinėmis emblemomis. Per septintą pamoką  mokyklos didžiojoje salėje vyko jauki šventė, kurios metu mokiniai džiugino savo vaidyba, poetų žodžiais, šokiais ir dainomis.
           Su profesine švente visus mokytojus pasveikino mokyklos direktorius Vytautas Zubras. Mero padėkos raštais Tarptautinės mokytojų dienos proga apdovanoti:

1. Vyresnysis profesijos mokytojas MINDAUGAS SAPEŽINSKAS. Už kūrybiškumą, profesinį meistriškumą, aukštus mokinių pasiekimus nacionaliniuose  profesinio meistriškumo konkursuose.

2. Vyresnioji užsienio kalbos (anglų) mokytoja LILIJA DAILIDAITĖ. Už aktyvų ir nuoseklų pedagoginį darbą, aukštus mokinių užsienio kalbos (anglų) brandos egzamino rezultatus.

3. Profesijos mokytoja metodininkė MEILĖ KAZOKIENĖ. Už aukštą profesinę etiką, asmeninės atsakomybės prisiėmimą ir pilietiškumą įgyvendinant tarptautinius projektus.                 

4. Profesijos mokytoja INGRIDA MANKUVIENĖ. Už profesinį inovatyvumą, prioritetą siekti kokybiškų rezultatų rengiant būsimuosius konditerius.

5. Gimnazijos skyriaus vedėja JULIJA AUGUTYTĖ. Už kūrybinių idėjų generavimą, inovatyvų ir strategišką vadovavimą, sprendimus, kurie gerina ugdymo kokybę.