Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

Tinkamas laikas investuoti į savo ateitį

2021 01 26

Nuo vasario 3-iosios prasidės žiemos etapo priėmimas į profesines mokyklas.  Alytaus profesinio rengimo centras kviečia asmenis, turinčius vidurinį išsilavinimą, mokytis Slaugytojo padėjėjo profesijos bei asmenis, turinčius profesinę kvalifikaciją ar aukštąjį išsilavinimą, mokytis pagal Dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojo, Motorinių transporto priemonių kroviniams vežti vairuotojo ir Slaugytojo padėjėjo tęstinio profesinio mokymo programas.

Asmenų mokymas pagal tęstinio profesinio mokymo programas vykdomas nuo 17 val. arba pameistrystės mokymosi forma – sudaromos sąlygos mokytis dirbantiesiems asmenims.

Prašymai mokytis teikiami 2021 m. vasario 3 d. – 15 d. LAMA BPO informacinėje sistemoje savarankiškai arba atvykus į Alytaus profesinio rengimo centrą adresu Putinų g. 40, I korpusas, 113 kab. pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val., penktadieniais – nuo 8.00 iki 15.45 val. Informacija telefonu – 8 612 75 270 arba el. p. [email protected]

Profesionali mokytojų komanda

Alytaus profesinio rengimo centras džiaugiasi, jog įstaigos kolektyvą nuolat papildo jauni profesijos mokytojai, turintys aukštą kvalifikaciją ir profesinės patirties. Viena iš jų – dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojo profesijos mokytoja Rasa Palionienė.


Rasos nuomone, mums dažnai kyla klausimas, kas esame, kuo norime tapti, ką norime pasiekti. Kartais bijome pradėti ką nors naujo, nes esame pripratę prie to, ką jau turime. Baigusi studijas Kaune ir įgijusi Kraštovaizdžio dizainerės specialybę, taip pat ilgai dvejojau dėl savo pasirinkimo. Dabar drąsiai galiu teigti, kad be reikalo abejojau.


Mane visada žavėjo Alytaus miestas – esu gimusi ir užaugusi jame. Atlikusi praktiką „Alytaus infrastruktūroje", gavau pasiūlymą dirbti Gėlininkystės ir aplinkos tvarkymo padalinio vadove ir prižiūrėti Alytaus miesto gėlynus, žaliąsias erdves. Darbas buvo įdomus, kupinas iššūkių, reikalaujantis daug žinių ir atsakomybės.

Vėliau įsidarbinau UAB „Žali sprendimai" kraštovaizdžio dizainere ir turimą patirtį taikau projektuodama individualių sklypų želdynus. Tai darbas, reikalaujantis kūrybiško ir kruopštaus klientų pageidavimų išpildymo.


Noras tobulėti, dalytis žiniomis atvedė mane į Alytaus profesinio rengimo centrą – čia dirbu dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojo profesijos mokytoja.


Kviečiu mokytis – susipažinti su spalvingu augalų pasauliu, mažosios architektūros elementais, įgyti teorinių žinių ir praktinių įgūdžių projektuojant bei įrengiant privačias, viešąsias erdves, tobulinti turimą ar įgyti naują kvalifikaciją.


Dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojo profesinio mokymo programa skirta parengti kvalifikuotą dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotoją, kuris geba pažinti, dauginti, auginti, formuoti dekoratyvinius augalus, projektuoti, įrengti ir prižiūrėti želdynus, naudojant techniką, įveisti, prižiūrėti sodus ir medelynus, realizuoti jų produkciją, taip pat kurti ir individualų verslą,