Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

TINKLINIO TURNYRAS KOVO 11-AJAI PAMINĖTI

2023 03 13

TINKLINIO TURNYRAS KOVO 11-AJAI PAMINĖTI
Kovo 9 d. Alytaus PRC vyko turnyras, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Turnyre varžėsi mūsų mokyklos tinklinio komanda ir svečiai iš kitų ugdymo įstaigų: Alytaus švento Benedikto gimnazijos, Alytaus kolegijos bei Marijampolės profesinio rengimo centro.
Salės šeimininkai šiame turnyre šventė pergalę.
LIETUVOS PROFESINIO MOKYMO ĮSTAIGŲ ATRANKINĖS TINKLINIO VARŽYBOS

Šių metų kovo 9 d. APRC buvo surengtos tinklinio rungtynės. Jų metu paaiškėjo, kuri komanda dalyvaus Lietuvos profesinio mokymo įstaigų finalinėse tinklinio varžybose Vilniuje. Dėl teisės dalyvauti šiose varžybose rungėsi Alytaus profesinio rengimo centro ir Marijampolės profesinio rengimo centro komandos. Po sunkios kovos paaiškėjo, jog respublikinėse varžybose, kurios vyks Vilniuje kovo 21 d., rungsis APRC komanda. Tikimės, jog sėkmė komandos neapleis ir šiame etape. 

Dėkojame svečiams ir mūsų mokyklos mokiniams už šaunias varžybas.


 
Fizinio ugdymo mokytojas V. Biesevičius