Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

Vaikinų krepšinio regioninės varžybos

2024 03 20

2024 m. kovo 19 d. Alytaus PRC sporto salėje vyko regioninės profesinių mokymo įstaigų vaikinų krepšinio varžybos prieš Marijampolės PRC komandą. Komandos varžėsi dėl patekimo į Lietuvos profesinių mokymo įstaigų mokinių krepšinio pogrupių varžybas. Alytaus PRC vaikinų krepšinio komanda sėkmingai pradėjo rungtynes ir rezultatu 94:59 iškovojo pergalę. Šiose rungtynėse rezultatyviausiai žaidė S98 gr. mokinys Haroldas Ratkevičius, pelnęs 43 taškus. Daugiausiai kamuolių atkovojo ir 17 taškų pelnė P69 gr. mokinys Nedas Danilevičius.


Mūsų komandai atstovavo:

  • Irmantas Pikūnas, P57 gr.
  • Evaldas Pikūnas, S85* gr.
  • anielius Akromas, P57 gr.
  • Simas Kavaliauskas, P56 gr.
  • Haroldas Ratkevičius, S98 gr.
  • Tadas Babrauskas, P40 gr.
  • Gytis Bagdanavičius, P73 gr.
  • Ernestas Balčius, PP8-23 gr.
  • Nedas Danilevičius, P69 gr.

Dėkojame svečiams ir mūsų mokyklos mokiniams už šaunų pasirodymą rungtynėse.


Fizinio ugdymo mokytoja Elena Žilinskienė