Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

VASARIO 16–OJI – LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENA

2021 02 15

Mūsų istorija turtinga svarbių, pasididžiavimo vertų minėtinų datų. Vasario 16 d. minime Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Tai data, primenanti, kokia svarbi yra Tėvynė, jos laisvė ir mūsų vienybė bei patriotizmas. Ši diena kiekvienam lietuviui primena 1918 m. Lietuvos Tarybos signatarų pasirašytą Lietuvos Nepriklausomybės Aktą, kuris skelbė Lietuvos valstybės atkūrimą ir visų valstybinių ryšių, kada nors buvusių su kitomis tautomis, atsisakymą. Aktas tapo svarbiu dokumentu, kuris išreiškė lietuvių viltis, tikslus ir tikėjimą.
Vasario 1-11 dienomis Alytaus profesinio rengimo centro P10 gr. virėjo specialybės III kurso mokiniai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse ,,Gaminu Lietuvai – geltona, žalia, raudona". Jų metu gamino desertus ir puošė juos Lietuvos tautinės vėliavos spalvomis.
Bibliotekoje parengta spaudinių paroda „Lietuvos laisvės kelias istorijos tėkmėje", skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai .
Kviečiame Alytaus profesinio rengimo centro bendruomenę prisijungti prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės organizuojamos akcijos. Pasipuoškite namus trispalvėmis, sugiedokite himną, pasigaminkite geltonos, žalios ir raudonos spalvų desertą ar kitaip parodykite savo ar namiškių kūrybiškumą. Sveikinkite ir siųskite linkėjimus savo giminaičiams bei draugams į kitą Lietuvos ar pasaulio miestą!
Švęskime Lietuvos valstybės atkūrimo dieną linksmai!