Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

Verslo pusryčių renginys

2022 06 22

Birželio 21 dieną Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės asociacija LINPRA kartu su Alytaus profesinio rengimo centru ir Alytaus miesto verslo plėtros koordinavimo taryba surengė verslo pusryčius Alytaus regiono inžinerinės pramonės įmonių bei švietimo įstaigų atstovams. Šio susitikimo tikslas - pristatyti bendras sektoriaus tendencijas, iššūkius ir galimybes, pramonės skaitmeninimą, robotizaciją, inovacijas, įmonių konkurencingumą, technologijų sektoriaus potencialą Alytuje, pasikalbėti su įmonių ir švietimo įstaigų atstovais apie pramonei reikalingų talentų ugdymą. Verslo pusryčiuose dalyvavo Alytaus regiono pramonės įmonių bei švietimo įstaigų atstovai, LINPRA prezidentas Tomas Prūsas, miesto vicemeras Povilas Labukas, Alytaus miesto savivaldybės administracijos atstovai, Alytaus miesto verslo plėtros koordinavimo tarybos nariai ir inžinerinių, technologinių, kitų gamybos sektorių pramonės įmonių atstovai bei Alytaus profesinio rengimo centro darbuotojai.

Renginio pradžioje susirinkusius šiltai pasveikino mokyklos direktorius Vytautas Zubras. Jis pasidžiaugė glaudžiu mokyklos bendradarbiavimu su verslo įmonėmis. AB „Astra LT“ įteikė padėką už dalyvavimą renginyje „METŲ PAMEISTRYS 2022“.

Susitikimo metu daug dėmesio buvo skiriama įmonių ryšių stiprinimui bei pramonės verslui aktualių klausimų aptarimui.

LINPRA direktorius Darius Lasionis supažindino su asociacijos veikla ir verslui kuriama verte. Kalbėjo apie iššūkius ir galimybes Lietuvos inžinerinėje pramonėje. Pristatydamas asociaciją, vadovas akcentavo, kad pagrindinis jų tikslas - padėti įmonėms veikti efektyviau ir parduoti daugiau.