Naujienos

Vyriausybėje pagerbti gabiausi Lietuvos abiturientai ir profesinių mokyklų absolventai

2021 08 06

2021 m. rugpjūčio 5 d. Vyriausybės rūmuose vyko gabiausių Lietuvos abiturientų ir profesinių mokyklų absolventų pagerbimo šventė.


Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė ir Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė pasveikino sėkmingiausiai valstybinius brandos egzaminus išlaikiusius abiturientus, profesinio mokymo įstaigų ir tarptautinio bakalaureato absolventus. Šiemet apdovanoti 115 abiturientų, per 2021 metų brandos egzaminus gavę 3 ar daugiau šimtukų, 21 abiturientas, aukščiausiais balais baigęs tarptautinio bakalaureato programą, ir 10 profesinio mokymo įstaigų absolventų, puikiai išlaikiusių ne tik brandos, bet ir kvalifikacijos egzaminus.


Džiugu, kad tarp pačių geriausiųjų respublikos mokinių – Alytaus profesinio rengimo centro Kompiuterinių tinklų derintojo modulinės profesinio mokymo programos absolventas Tomas Kuprinskas.

„Nenoriu pernelyg sureikšminti egzaminų, pažymių, bet nuoširdžiai džiaugiuosi jūsų pasiekimais, kurie rodo, kad atskleidėte savo talentus, įrodėte, jog puikiai gebate dorotis su iššūkiais ir esate pasiryžę sunkiai dirbti dėl savo svajonių. Didžiuojuosi jumis, kaip ir didžiuojasi jūsų mokytojai, artimieji. Nepamirškite ir patys savimi didžiuotis ir švęsti savo laimėjimus. Nenustokite smalsauti, kelti klausimų, analizuoti jus supančio pasaulio ir drąsiai eikite savo išskirtiniu gyvenimo keliu. Nebijokite laikinų nesėkmių, būkite atviri naujoms idėjoms ir visada prisiminkite savo stiprybę", – sakė premjerė.

Metodininkė Edita Smaidžiūnienė